KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086083
nr 1508 6083
Oidentifierad konstnär. Café, ej signerad. Olja på duk, 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:09:23
100 kr
150 kr